Гвинет Палтроу ТОПЛЕС ја промовира новата сезонска колекција на својот бренд „Goop“

Гвинет Палтроу се појави на „Инстаграм“, за време на викендот, за да ја промовира сезонската распродажба на нејзиниот бренд за животен стил „Goop“.

Мајката на две деца стои пред распространетиот внатрешен базен со грбот свртен кон камерата. На друга фотографија таа се покажа во маслинесто зелен комбинезон додека стоеше пред бел кабриолет.

 

 

 

 

Ѕвездата на „Royal Tenenbaums“ прикачи и селфи во црна облека што вклучува луксузен џемпер и долго здолниште со расцеп.

 

 

Сезонската распродажба на „Goop“ доаѓа неколку недели откако брендот се прошири со нов дел посветен на сексот.
„Важен столб на ова е како се чувствуваме за нашата сексуалност. Создадовме нов канал на „Инстаграм„ за оние од нас кои сакаат да го продолжиме нашето образование во оваа област: @goopsex.

„Тоа е место за потрага по задоволство, каде што можете да останете во тек со нашите најнови содржини што опфаќаат секс, интимност и врски – заедно со совети од барани практичари и свежи алатки. Со првата објава  од март, „Goop Sex feed“ сега има 27 објави и над 15.000 следбеници.

Во делот за биографија на страницата се вели: „Простор за потрага по задоволство, од @goop“.

Гвинет долго време отворено зборува за сексот, а неодамна водителот Алекс Купер ја интервјуираше во подкастот „Call Her Daddy“.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.