Хари Стајлс се прошета со своите јаки стомачни на езеро во Англија и ги „полуде загреаните“фанови

Обожавателите на Хари Стајлс „полудеа“, откако пејачот вчера беше фотографиран како ужива на езерцето Хемпстед, покажувајќи ја својата затегната фигура.

 

 

 

Пејачот (29) без маица, ги покажа своите импресивни стомачни мускули и низата тетоважи на рацете и градите додека одеше бос по пристаништето, а некои обожаватели го изразија своето изненадување што музичарот ќе ги посети јавните езерца.

Едно лице рече: Хари Стајлс да плива во јавните езерца во Хемпстед Хит е врв. Сакам да го замислам како ја проверува веб-страницата за бесплатен влез и ја плаќа таксата од 4,50 долари“.

 

Друг обожавател се запраша дали ќе можат да се справат со возбудата од споделување на истата вода од езерцето со него: „Замислете да го видите Хари Стајлс во шорцеви за капење како нурка во иста вода со вас, мислам дека ќе се удавам“.

Па, што би направиле вие ако го видите како плива во езеро до вас, проценете самите.

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *