Хирург открива еден дел од телото што укажува на големината на „алатот“ – а тоа не се рацете или стапалата

Хирург специјализиран за сексуално здравје вели дека не можете да ја препознаете големината на пенисот на мажот само со гледање во неговите раце и стапала.

Д-р Рена Малик, хирург специјализиран за сексуално здравје, го уништи стереотипот дека мажите со поголеми чевли се подобро „опремени“.

 

Сепак, хирургот рече дека има еден дел од телото што точно може да ја означи големината на алатот на мажот.

„Постои една студија – тоа е јапонско истражување каде што тие ги разгледаа само јапонските мажи, така што има некои ограничувања – но тие ги измерија сите овие делови од телото и должината на органот и открија дека должината на носот е поврзана со должината на пенисот, а не со должината на рацете или стапалото“, изјави Малик.

Па жени колку поголем нос толку подобро!

  • Васе напиша:

    Колкав ли му бил на Пинокио (органот)?

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *