Хит работна позиција во Катар! За ова не треба никакви работни квалификации, нели?

Ти треба само стол и една ракавица и ќе станеш вирален на социјалните мрежи…

  • Sasho напиша:

    si go igraat karo so lugevo…nacekaa majmuni i raboti gi…Katar e gazenje na “evropjanite”, od smestaj do hrana i ostanato… vakvo gazenje, odamna nemale “modernite”..gi smestija vo shtali 2×2 m, so eden ventilator i 1 priklucok za mobilen, i toa za 200 evra. a hranata, mekdonalds…ke jadat tuski koftinja kako hamburgeri.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.