Хмм… а каде е устата на октоподот?

Ништо за малку ќе беше ремек дело.

  • Kire so firmata sho ne dava plata напиша:

    go ima i celiot oktopod prebarajte na internet

  • Nove напиша:

    tetoviranjeto e grev pred . Pisuva vo Biblijata. Vakvi bisizi ne treb da postojat

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *