Хмм, каков фустан оди со ваква фризура?

Здраво сакам фризура за сите луѓе да гледаат во мене.
– Нема проблем.

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *