Холивудската ѕвезда Кејт Хадсон ужива на плажа во Грција (папарацо фотографии)

42-годишната актерка, режисерка и сценаристка не им се дава на годините.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.