ХОРОР: „Готово, сите ќе умреме…“ Авион од Манчестер принудно слетува во Брест, Франција поради пожар

Нозете да ти се пресечат…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.