Хороскоп за четврток (16 мај): Вага – нови додворувачи, Риби – расправии

Прочитајте го хороскопот и дознајте што ве очекува овој четврток.

Вага

Од некои од додворувачите ќе добивате убави љубовни пораки и подароци што ќе ви се допаѓа многу, но пред се одлучете дали си одговарате еден со друг. Хороскопот продолжува…

Риби

Претставниците на овој знак кои се во брак или во стабилна врска ги очекуваат расправии. Работите брзо можат да се доведат во ред доколку бидете подготвени отворено да го изразите тоа што ве прави незадоволни. Хороскопот продолжува…

Скорпија

Многу е важно да внимавате во чие друштво ги споделувате вашите тајни. И запомнете дека и ѕидовите имаат уши. Хороскопот продолжува…

Доколку сакате да го прочитате целиот хороскоп можете ТУКА.

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *