Хороскоп за четврток (4 април): Стрелец – ќе запознаете интересна личност, Скорпија – слободно испитувајте нови нешта

Прочитајте го хороскопот и дознајте што ве очекува овој четврток.

Бик

Иако љубовта ќе цвета, потрудете се да бидете посериозни и со партнерот да ја испланирате иднината, а не само да се сконцентрирате на сегашноста бидејќи и сами знаете дека фазата на заљубеност не трае предолго. Хороскопот продолжува…

Скорпија

Слободно испитувајте нови нешта, но внимавајте на својата импулсивност. Работите ќе се развиваат на љубовен план, но со исто темпо и ќе исчезнуваат ако не бидете внимателни. Хороскопот продолжува…

Стрелец

Доколку не сте во врска, некој од вашите пријатели ќе сака да ве запознае со некоја интересна личност, прифатете ја понудата. Хороскопот продолжува…

Доколку сакате да го прочитате целиот хороскоп можете ТУКА.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *