Хороскоп за четврток (5 октомври): Близнаци – љубоморни испади од партнерот, Лав – романтиката ќе ви биде на последно место

Прочитајте го хороскопот и дознајте што да очекувате.

Близнаци

За да ги завршите сите проекти на време, ќе ви биде важно да се организирате, но и да се договорате со колегите и со нив да направите прецизни планови. Хороскопот продолжува…

Лав

Многумина од вас ќе се почувствуваат силни, па полни со енергија ќе се обидат да ги потиснат, во најдобар случај и да ги решат, проблемите кои ве притискаат уште од минатата година. Хороскопот продолжува…

Рак

Претставниците на овој знак кои се во брак или во стабилна врска ги очекуваат расправии. Работите брзо можат да се доведат во ред доколку бидете подготвени отворено да го изразите тоа што ве прави незадоволни. Хороскопот продолжува…

Доколку сакате да го прочитате целиот хороскоп можете ТУКА.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *