Хороскоп за петок, 23 септември: Јарецот си „трупа“ дополнителни обврски, а Вагата премногу открива на другите за себе

Да видиме што носат ѕвездите за денот пред викендот.

 

Јарец

Идеален период кога треба да го исчистите организмот од токсини. Хороскопот продолжува…

Вага

Љубомората на вашиот партнер е она што ве мачи. Хороскопот продолжува…

Стрелец

Може да дојдете до креативни идеи кои ќе покажат непредвидливи резултати. Хороскопот продолжува…

 

Доколку сакаш да дознаеш повеќе за својот хороскопски знак:

Прочитај го целиот хороскоп.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.