Хороскоп за среда (28 декември) и четврток (29 декември): Стрелец – расчистете ги сметките со старата љубов, Вага – ставете се себеси во центарот

Ајде да видиме што кажува хороскопот за овие два дена.

Стрелец

Бидете внимателни во врска со склучувањето на нови договори, особено ако некој и понуди партнерски однос. Хороскопот продолжува…

Вага

Не се плашете да го покажете своето вистинско лице, не глумете и не ги разубавувајте нештата без потреба, туку прикажете ги такви какви што се. Очекувајте многу случувања, страст и уживања. Хороскопот продолжува…

Јарец

На работа ќе бидете поефикасни од било кога, секоја цел ќе може да се постигне. Оттука, не е исклучена промена на работното место ниту трансфер на поодговорна задача. Хороскопот продолжува…

 

Доколку сакаш да дознаеш повеќе за својот хороскопски знак:

Прочитај го целиот хороскоп

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *