Хороскоп за вторник (27 декември) и среда (28 декември): Риби – зачинете ја љубовта, Водолија – пријателство и бизнис не се мешаат

Надвор од маглата не можете да видите ништо, но тоа не важи за хороскопот. Прочитајте и видете што кажуваат ѕвездите за овие два дена.

Риби

За да се изборите за слобода, подготвени сте да се впуштите во расправии со партнерот или со членовите на неговото семејство, но и со членовите на вашето семејство. Хороскопот продолжува…

Водолија

Имате можност да се докажете пред партнерот, но и пред членовите на семејството. Многу ве иритираат коментарите од околината за вашиот љубовен живот. Хороскопот продолжува…

Скорпија

Имајте храброст да живеете и да го сакате она што никогаш не сте го имале. Хороскопот продолжува...

 

Доколку сакаш да дознаеш повеќе за својот хороскопски знак:

Прочитај го целиот хороскоп

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *