Хороскоп за вторник и среда (2 и 3 април): Близнаци – безпотребни расправии, Рак – љубомора

Прочитајте го хороскопот и дознајте што ве очекува овие два дена.

Близнаци

Ако дојде до кавги ќе бидете единствениот виновник, бидејќи поради различни притисоци ќе се расправате без потреба со саканата личност. Хороскопот продолжува…

Рак

Вашиот партнер ќе биде малку љубоморен и затоа внимавајте. Не си играјте со трпението на партнерот. Хороскопот продолжува…

Девица

Вечерта обратете внимание на својот сакан човек и обидете се да дознаете какви се неговите/нејзините грижи и планови. Хороскопот продолжува…

Доколку сакате да го прочитате целиот хороскоп можете ТУКА.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *