Хороскоп за вторник и среда (24 и 25 јануари): Лав – ако сте тврдоглави ќе завршите со глава во ѕид, Девица – не давајте лажни ветувања на тие што не ви се допаѓаат

Надвор има дожд наместо снег, иако никој не очекува Јануари да биде топол месец, сепак тој нѐ изненади. Па да видиме што носи хороскопот иако никој не очекува се да му погоди, може и тој да ве изненади.

Лав

Ако дојде до кавги ќе бидете единствениот виновник, бидејќи поради различни притисоци ќе се расправате без потреба со саканата личност.  Хороскопот продолжува…

Девица

Позитивен став ќе ви помогне да дознаете како да ги надминат пречките за да можете да добиете повеќе слобода во работата. Хороскопот продолжува…

Близнаци

Шефовите ќе поставуваат нереални цели, а крајот на денот ќе донесе многу работа така што ќе се чувствувате како да не можете повеќе. Хороскопот продолжува…

 

Доколку сакаш да дознаеш повеќе за својот хороскопски знак:

Прочитај го целиот хороскоп

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.