И Дедо Мраз сака да се журка, па оваа година потрудете се да го викнете и на вашата новогодишна забава

Ќе направи спектакл, немајте гајле.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *