И на телефонот на инфлуенсерката му дојде преку глава и реши да си пресуди

Статистички телефоните на инфлуенсерките имаат најкраток животен век.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *