И така мото-крос авантуристот Џејсон Бороски си ја скрши кичмата

Дали сте слушнале за мотокросерот во слободен стил Џејсон Бороски? Ниту ние, до денес, но видеото кое моментално се споделува нашироко на светската мрежа го менува тоа. Џејсон Бороски покажува како апсолутно не треба да скокате преку напуштена куќа со моторот.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *