Иии одиме во живо од бразилската телевизија која не очекуваше дека видеово вака ќе се прослави

Барем вака знаеш одма ќе дојде брза помош.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Васе напиша:

    Ова ме потсеќа на случката во Тетово пред 11 години (види на ЈуТуб – „Letiv na krov“). Кога маж и жена со Југо 65 упаднаа у слична дупка на патот! Најкул е изјавата на типо – „У тренутку, само гледав, летив на кров…“!!!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *