Или возиш 20 на час или толку ти е! Кинески планински пат по кој ќе сакате да се влечете и нема да му свирите на тој пред вас

Пат кој го тестира трпението ама и животот.

  • Ljube напиша:

    Poevtino ke bese tunel da si iskopat.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *