Илон Маск раскажува како си поминал кога бил во Охрид на одмор

Да, бил еднаш во Македонија и тоа тајно, на одмор во Охрид. Браво за македонскиот, доста добро го совладал :).

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *