Имало полошо и од Скопје деновиве: Замислете истата магла во комбинација со 49 степени од нулата

Прошетка со автомобил по улиците на најстудениот руски град Јакутск.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *