„Имам многу големи гради и си ја сакам мојата фигура – телата се направени да зафаќаат простор!“

Клаудија(@hey.thecloset) сподели видео од својот неверојатен комплет градник и долна облека за да ни покаже колку има самодоверба.

„Ова е вашиот потсетник дека телата се направени да се движат. Забавувајте се, движете се, танцувајте и заземате простор“.

 

Видеото собра повеќе од 28.700 прегледи, а коментаторите беа полни со комплименти за изгледот на мајката.

Клаудија има повеќе од 107.300 следбеници на платформата и создава содржина околу тоа што го носи поради тоа што има големи гради. Некои од нејзините најнови видеа вклучуваат и совети за облека погодна за доење и како таа го обликува своето тело по породувањето.

 

  • Васе напиша:

    Имаш големи гради, па што? И јас имам „голем понос“, па не се фалам на цел свет!!!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *