„Имам тетоважи и пирсови на цело лице и тело, боја во очите и пресечен јазик! Луѓето се запрепастени кога ќе видат како изгледав порано“

Жена која го прекрила своето тело со тетоважи, откри како изгледала пред нејзината трансформација, а луѓето се запрепастени.

Орилан, од Хјустон, Тексас сега е модел на тетоважи и лесно е да се види зошто. Жената е покриена со тетоважи од главата до прстите на нозете, дури и на очните јаболка трајно и е инјектирана боја за да станат црни.

 

Згора на тоа, Орилан, исто така, има изострени заби, украсени со скапоцени камења во различни бои и има расцепен јазик. Но, се разбира, „TikToker“-ката не изгледала секогаш вака и открила неколку слики од тоа како изгледала пред нејзината екстремна промена.

Во видеото, Орилан споделува неколку фотографии и ги спореди со тоа како изгледа сега, оставајќи ги луѓето запрепастени. Таа некогаш била млада жена со свежо лице, едвај користела шминка и имала руса коса.

 

Сега таа ги замени своите руси прамени со црна коса, пирсинг на лицето, тетоважа со пеперутка на челото и тетоважи од лисја што паѓаат по нејзиното лице.
Говорејќи на каналот „Soft White Underbelly“ на „YouTube“, Орилан инсистирала на тоа дека има прилично типично воспитување и рекла дека нејзиното уметничко дело е целосно резултат на самољубие.

Таа исто така вели дека многу луѓе претпоставуваат дека имала трауматично детство кога ќе ги видат нејзините тетоважи и пирсови на телото.
„Пораснав со целото мое семејство“, рече таа. „Повеќето луѓе ме гледаат и веруваат дека сум напуштена, немам семејство, или не сум била воопшто сакана од мојата фамилија. Целото мое семејство беше во мојот живот, баба, тато, сите се сѐ уште живи, фала богу“.

Објаснувајќи како имала „многу поддржувачко, многу љубовно семејство“, таа продолжи: „Пораснав како права христијанка, па верувам во Бог. Луѓето не мислат дека верувам, на повеќето луѓе им изгледам како демон“.
Но, нејзиното видео на „TikTok“ стана вирално со преку 300 илјади прегледи и луѓето брзо ги споделија своите размислувања за нејзината промена.

Еден напиша: „Многу подобро било „пред“, брат“.

Друго лице напиша: „Ти си многу убава без тетоважи“.
Третиот искоментирал: „Ти си поубава пред блаблабла. Но, сега изгледаш посреќна“.

 

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!