Имате многу работа и немате доволно време? Тогаш работете со сите екстремитети како девојкава!

Сите знаеме дека мажите не можат да прават две работи истовремено, а жените немаат проблем со мултитаскингот. Оваа го усовршила до перфекција.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *