Индискиот комичар Гуру Синг на прост англиски јазик ќе ви објасни што се тоа крипто валути

Благодарение на Гуру Синг (псевдоним на комичарот Масуд Орчард), конечно најдовме некој да ни објасни како функционира крипто светот.

  • Pero напиша:

    abe neli mu e sram vaka kako degenerik da pusti kamera i da jade gomna, bez vrska…
    5-6 sekundi sto go gledav, mene mi e sram, tug sram da te izede.
    a za toa deka e bulshit, pa neka se slusne so nepismeniot elvis bajram, toj moze ke mu objasni podobro

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.