Инфлуенсерка има толку многу филер на усните што ѝ велат дека личи на патка, но неа не ѝ било гајле таа сака уште поголеми! Ако мислите дека изгледа смешно, слушнете како зборува

Виена Вирстел, која живее во Мајорка, Шпанија, себеси се нарекува „пластична фантастична“, додека може да се пофали со 30 мл филер во усните.

Инфлуенсерката ги остава корисниците на интернет збунети покажувајќи ги своите огромни усни. И покрај тоа што луѓето ја критикуваат, таа сака уште поголеми усни. Па не ја спречува ништо да си го оствари СОНОТ дури и тоа што многумина и велат дека личи на патка. Сепак што си е вистина си е вистина…

Сепак, некои беа загрижени, доведувајќи ја во прашање безбедноста на процедурите за пластична хирургија.

Но, русокосата „убавица“ вели дека нејзините големи количини филер се безбедни, одговарајќи : „Да, бидејќи сите мои пластични хирурзи кај кои одам се високо квалификувани. Да не беа високо квалификувани, немаше да можат да ги достигнат овие големини.“

Иако признава дека веќе има проблем со јадење и пиење.

„Јадењето оди доста добро, ако јадете нешто меко. Може да биде доста тешко, но пиењето е потешко од јадењето“

А со друго како стоиш Виена?

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Спасе напиша:

    Вакви фаци напумпани рилки на што личат само не се луѓе, туку анти-комедија која не си го сака своето тело и лице. Бљак одвратно на што личи уште малку ќе почнат и со очите да ги пумпаат како жаби да изгледаат.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *