„Инстант“ расонување – Автомобилот со нетрпение го чекаше својот сопственик

Или нешто многу му згрешил или премногу се израдува.

  • kur lev напиша:

    koj debil vo brzina go pikna normalno deka ke ojt picka mu stopankinja

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.