Инстатутка има проблем со социјалните мрежи затоа што е премногу „добра“ за нив

Нејлин Ешли е модел на Инстаграм со седиште во Мајами со публика од два милиони. Таа се прославила на Инстаграм, а потоа сакала да биде дел и од светот на гејмерите, но поради нејзиниот изглед често била мета на навредувачки канали. Потоа направила ТикТок каде што како што вели таа „сакала да ја истакне својата комична страна“, но нејзините видеа биле забранувани затоа што била „премногу с*кси“.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.