Инстатутка на скијање. Не знаеме на кој му е потешко, нејзе, на тие што сликаат или дечките што чекаат да се спуштат

Значи задникот им смрзнува од работа, навистина напорна професија.

  • Pero напиша:

    toa sto pravi celo vreme, osven gol gaz , drugo ne ni znae..dodeka ima budali da ja sledat, ke si ja ladi

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *