Интересно историско прашање за Бугарите на хрватски квиз

„Бугари ушли у Софију“ 🙂

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

  • Detrot напиша:

    SIGURNO TATARI ILI FASISTI EDNO ISTO.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.