Интервју со српската ТВ водителка и политичарка Јована Јеремиќ: Мажот мора да има пари инаку нема зошто да ми пишува! Вистината за Цеца и Аркан!

Одличен начин да одморите малку од политичките превирања кај нас. Ви прикажуваме три битни моменти, како и целото интервју.

Целото интервју:

  • пеза напиша:

    па женава не вреди за ролекс, затоа и го нема на рака.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.