Искомплексираниот дечко не може да се помири дека изгуби од девојка

Девојки сега е време да го фрлите од бродот.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Nikoj напиша:

    Koja vi e celta sto postirate vakvi idioti? Ili postirate sto ke vi dojde bez da gledate… ova e javen sajt i javno postirate nasilstvo vrz zeni. Nikakov filter nemate. Ajde ako ne pocnete secenje na glavi da postirate…

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *