Италијанскиот атлетичар Алберто Нонино ја загуби трката благодарение на…

Ваква загуба и нас душевно не здоболе..

  • N . N . напиша:

    Atletika ne se trenira so tanga gaci…….????????

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.