Изглед за чиста 5: Кајли Џенер во, што може ако не, тесна облека…

26-годишната американска манекенка и бизнисменка Кајли Џенер во тесна облека од новиот бренд „KHY“ во Калабасас.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Ah be... напиша:

    За изглед бил написот… а зашо друго би било, сигурно не откријала лек против рак, оти студира нуклеарна микробиологија или стварно сериозен успех. Чеси си лопано…

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *