Излезе да се јави на „мајка му“, но телефонот му е поврзан со автомобилот па девојка му виде дека „мајка му“ го сменила името

Е сега само нека даде гас и ќе си ги реши проблемите.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Vljubeniot напиша:

    Sakas Mercedes sestro a samo ti da se vozis vo nego epa nema najdi nekoj so Punto ako sakas da te respektira.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.