„Извинете дечки може ли да ме извадите од овде? Само влегов да украдам нешто…”

Најбаксуз крадец во историјата на човештвото.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *