„Извини братче, не сакав да те испрскам, само сакав на јак начин да го испијам пивово!“

Смешно, ама ти иде да му ја „треснеш една“.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *