Извини девојко ама ако сакаш да заработуваш за живот би ти препорачале да смениш професија

Сѐ уште не можеме да сфатиме што побогу се случува тука.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *