„Извини може да се сликаме? Може нема проблем, а жена ти сака една фотка?“

Пред сите му покажа кој носи панталони во домот.

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *