Ја изнамачи жената, а таа ептен се внесе во чистењето, па заборави да сврти глава лево-десно

Не е хумано ова…

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *