„Јас сум 98 проценти силна и независна жена, ама тие 2 проценти…“

Тогаш госпоѓицава се претвора во… ај, да не ја навредиме.

  • Aaaaa ? напиша:

    Калаштура !

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *