„Јас сум кокошка“ – Девојките смислиле навистина иновативна игра со нивното меѓуножје

Девојчиња јајца едвај се наоѓаат во маркетите, а вие што правите…

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *