„Јас сум мајка и моето тело е ЧИСТА 10-ка, а лицето ми е уште подобро. Некои „хејтери“ велат поинаку. Зошто?“

Да имате деца не значи дека треба да ја заборавите вашата секси облека или да го скриете вашето тело.

Мис Натали сигурно не го прави тоа, но во ова нејзино видео таа објаснува дека нејзиното лице е многу подобро од нејзиното тело, но некои „хејтери“ не се согласија.
Таа често објавува „TikToks“ на нејзиниот профил @Missnatalie.420, покажувајќи ја својата живост во секакви изданија. Никогаш не би помисиле дека таа родила три деца.

 

Натали објави неодамнешно видео во кое тврди дека изгледа совршено во скандалозна облека, но сепак луѓето се расправаа малку на темата.

Жешката мајка почнува така што е свртена кон ѕидот со грбот кон камерата.

 

Насловот вели: „Кога нејзиното тело е десетка, но нејзиното лице…“
Таа полека се врти кон камерата, покривајќи го лицето со рацете. Нејзината тетоважа со заоблен змеј се витка околу предната страна на нејзиниот стомак. Натали чекори напред и се приближува до камерата. Одеднаш, таа ги спушта рацете и го открива лицето.

 

„Дали е уште подобро“, прашува таа, мислејќи на нејзиното лице.

Но, хејтерите не мислат така, а еден од напиша: „Уште 10 лајкови“.

Еден груб поединец коментираше: „Не сакам да кажам ништо“.