„Јас сум згодна девојка која вежба и секогаш кога ќе отидам во теретана добивам „валкани“ погледи поради мојот изглед. Зошто?“

Популарната корисничка на „TikTok“ позната како „Hannahloveofficial“ постираше на социјалните мрежи за да разговара со нејзините 78.700 следбеници за проблемот со кој се соочила.
Краткиот клип започнува така што русокосата дама е свртена кон камерата.

 

Таа вели: „Добро, можеме ли само да зборуваме за фактот дека секогаш кога доаѓам во теретана во облека за вежбање…“

Фокусирајќи се уште еднаш на себе, таа ги превртува очите и прашува: „Зошто?“, алудирајќи на погледите кои и ги упатуваат луѓето во теретана.

Објавата собра околу 112.000 прегледи и привлече повеќе од 1.400 лајкови.

Многу од нејзините следбеници ја успокоија и ѝ рекоа дека луѓето ја гледаат така чудно, поради тоа што е згодна и убава жена.

 

Некои ја советуваа: „Игнорирај. Продолжи понатаму. Ти си убава.”

Сепак, имаше и неколку негативни коментари.

Еден маж напиша: „Се облекувате така за да привлечете внимание, а потоа кога ќе го привлечете вниманието сте навредени… прилично едноставно“.

 

 

 • Pero напиша:

  zasto si kurvice, i sekoj saka da legne lesna kurva….
  da bese pametna, nemase da se cepatis po bodi bilding spravi samo za da se pokazes kako si “zgodna”…
  ama ovoj svet si iba majkata i vakvite orospii kako tebe stanaa na cena, a normalnite devojki stanaa zaostanati

 • Dalibor напиша:

  Malku ti e kurviche edno, Andrew Tate za tebe samo da te prevaspita malku.

 • xxx напиша:

  ato so ima manijaci isto kako vo chatov na motika

 • Ljube напиша:

  Vo vilicata ko pit bul e, a zabite ko kaldrma. I posle uba bila. Ima lepotici na svetov Ama ne se zamaraat so gluposti. Oti znaat deka vredat. Ama ovie potprosecnive ke se otepaat od grakanje za like….

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *