Јас толкаво џипиште возам, нема шанси да помине овде!

Жената се кара со возачот на камионот кој паркирал на улица, но оставил место за да поминуваат возилата.

  • Васе напиша:

    Продавам Мерцедес, стар 20 години со поминати 300,000км во одлична состојба! Во РМ во уништија возниот парк (но и куповина на нови), со дозволата да се увезуваат стари возила! Кај мене во населба, прво се правени кучите, па улиците… Сите возат џипови, мерцедеси, ауди, БМВ… А, немаат за iPhone!!!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *