Каде ми отиде старосватицата? Ах еве ја се грижи за мојот сакан…

Најубавиот сон се претвори во кошмар. Сепак подобро е сега да се дознае нели?

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *