Каде отидоа вистинските мажи? Дечките мислат дека се многу кул и дека вака ќе освојат девојка, но се што освоија е ноќ во притвор

Дали мислите дека нешто многу е интересно ова?

Почивај во мир џентлменство, вистински маж и сите слични работи на тоа.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *