Кај си ја носи на грб по надвор, уште па и ја вртка како черга. Бабава нѐ остави со неколку прашања на ум

Да не е некоја нова мода ова?

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *